Certyfikat „Najwyższa Jakość 2014” dla Burmistrza Grodziska Wlkp


Jakkolwiek dziwnie to brzmi, Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański został wyróżniony certyfikatem „Najwyższa Jakość 2014”. Certyfikat przyznaje Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości.
Nagroda został przyznana za wybitny wkład w rozwój gminy oraz wieloletnie utrzymywanie standardów najwyższej jakości w relacjach z mieszkańcami i inwestorami. Odznaczenie wręczono na uroczystej gali, która odbyła się 9 grudnia w Poznaniu.
Oprócz Burmistrza Grodziska nagrodzono także Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dr hab. Jacek Wysockiego, burmistrzowie i wójtowie takich gmin jak: Kórnik, Środa Wlkp., Komorniki, Suchy Las i Tarnowo Podgórne oraz firmy F.H.U. ASO Nissan A. i P. Polody z Przeźmierowa, SGB-Bank S.A. i firma budowlana Dota z Poznania, Delta Inwest z Kostrzyna, Woźniak Transport z Murowanej Gośliny, Scan-Trans Dziadek ze Środy Wlkp. i jedna z Warszawy (Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM).

Tagged under:

,

Log in