Certyfikat „Najwyższa Jakość 2014” dla Burmistrza Grodziska Wlkp

[wp_ad_camp_1]
Jakkolwiek dziwnie to brzmi, Burmistrz Grodziska Wielkopolskiego Henryk Szymański został wyróżniony certyfikatem „Najwyższa Jakość 2014”. Certyfikat przyznaje Wielkopolskie Stowarzyszenie Badań nad Jakością Centrum Badań i Monitorowania Jakości.
Nagroda został przyznana za wybitny wkład w rozwój gminy oraz wieloletnie utrzymywanie standardów najwyższej jakości w relacjach z mieszkańcami i inwestorami. Odznaczenie wręczono na uroczystej gali, która odbyła się 9 grudnia w Poznaniu.
Oprócz Burmistrza Grodziska nagrodzono także Rektora Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu prof. dr hab. Jacek Wysockiego, burmistrzowie i wójtowie takich gmin jak: Kórnik, Środa Wlkp., Komorniki, Suchy Las i Tarnowo Podgórne oraz firmy F.H.U. ASO Nissan A. i P. Polody z Przeźmierowa, SGB-Bank S.A. i firma budowlana Dota z Poznania, Delta Inwest z Kostrzyna, Woźniak Transport z Murowanej Gośliny, Scan-Trans Dziadek ze Środy Wlkp. i jedna z Warszawy (Przedsiębiorstwo Farmaceutyczne LEK-AM).

[wp_ad_camp_1]

Tagged under:

,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in