Czy warto jest doładowywać telefon on-line?

Dalej doładowujesz swój telefon w sklepie albo w salonie operatora? Teraz możesz robić to znacznie wygodniej, szybciej i z atrakcyjnymi bonusami. Wystarczy, że skorzystasz z oferty doładowań telefonu pre-paid przez internet!

Doładowanie telefonu on-line dostępne jest bez wychodzenia z domu. Możemy zrobić to w dowolnym momencie – nasze konto od razu zostanie doładowane wybraną samodzielnie sumą. Nie musimy również obawiać się o bezpieczeństwo. Za doładowanie zapłacimy przelewem lub kartą. Co więcej, możemy skorzystać z różnych dodatkowych bonusów. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi z nich dostępnymi za pośrednictwem serwisu doładowań bm.pl.

 

Promocja w Orange „30% więcej za doładowanie przez Internet”

Jeżeli korzystasz z jednej z taryf na kartę w Orange albo jesteś abonentem Mobilnej Sieci Orange dla ofert Mix, wystarczy, że doładujesz swój telefon kwotą 5 zł, 10 zł, 30 zł, 40 zł, 50 zł, 100 zł lub 200 zł, a otrzymasz 30% więcej zasilenia!

 

Promocja w T-Mobile „Nielimitowane rozmowy, SMS-y i 10 GB za 25 zł”

Aby skorzystać z tej promocji, doładuj swoje konto kwotą 25 PLN, a następnie wyślij bezpłatny SMS o treści START pod numer 469. Z oferty możesz skorzystać też, wysyłając ekspresowy kod *140*265#.

 

Promocja w Heyah „Dniówka rozmów w Heyah i T-Mobile”

Aby skorzystać, wystarczy tylko aktywować ofertę.

 

Promocja w Orange Yes na kartę

Taryfa Orange Yes pozwala na darmowe rozmowy albo SMS-y do wszystkich w sieci w Orange. Wystarczy regularnie doładowywać swoje konto i uzyskać aktywne połączenia wychodzące, nawet w przypadku 0 zł na koncie!

 

Promocja w Plus na kartę „Piąte doładowanie gratis”

Jeśli masz konto w Plus na Kartę, Simplus, Sami Swoi albo 36i6, wystarczy, że doładujesz swój telefon cztery razy dowolną kwotą, a piąte zasilenie otrzymasz gratis!

 

Promocja w Orange „Masz za staż”

Dla lojalnych klientów przygotowano nawet 30% więcej za regularne doładowania!

 

Promocja w Orange ,,Skarbonka”

W ramach promocji za doładowanie swojego konta możesz uzyskać środki, które zbierane są na dedykowanym koncie „Skarbonka”.

 

Wejdź już teraz na stronę internetową bm.pl, aby dowiedzieć się więcej o promocjach dostępnych przy doładowaniu telefonu na kartę.

Log in