FEN 15 odbył się w Lubinie! Zwięzłe streszczenie całej Gali!

FEN 15, jaki miał miejsce 14 stycznia 2017 roku jest już za nami. Przeżyliśmy kolejną, wyśmienitą galę, jaka zapewniła nam masę świetnych spotkań, jakie były zwięczone ciekawymi werdyktami, zapewniając fanom mrowie emocji, podczas samych walk, które były toczone w hali RCS.

Do potyczki stanęło gremium zawodników, jacy pokazali własną jakość. Naczelnymi wygranymi były Polskie nazwiska, jakkolwiek nie zabrakło podobnie i paru niespodzianek, które przyniosły jeszcze więcej emocji, niż spodziewano się przed samą galą.

Warto napomknąć, iż jednymi z znaczących sponsorów tej edycji FEN była korporacja LvBet.pl, działająca od niedawna na rejonie Polski. Marka LvBet to Polskie zakłady sportowe, które gwarantują własne usługi na obszarze naszego kraju, na zasadzie licencji, wydanej przez Ministerstwo Finansów w Polsce!

1 z partnerów gali, była podobnie marka ŁączyNasPasja.pl, która jest partnerem marki LvBet. Serwis internetowy ŁączyNasPasja.pl zaoferował mnóstwo materiałów na temat FEN na własnym serwisie, co również spotkało się z potężnym uznaniem, dla tej gali.

Jeśli chodzi o wyniki, następująco swoje walki wygrali: Paweł Biszczak. Mateusz Głąb, Mateusz Rębecki, Albert Odzimkowski, Kamil Gniadek, Marcin Naruszczka, Róża Gumienna, Riccardo Nosiglia.

Starcie wieczoru, czyli pojedynek Paweł Biszczak vs. Wojciecha Wierzbickiego obfitował w nadzwyczaj ostrą rywalizację i był 1, z najsolidniejszych występów na tej gali. Jak zwykle, Wojciech Wierzbicki postawił na swą determinacje i konsekwencje, przez co finalnie to on wygrał przez niejednogłośną decyzję sędziów. Pokazuje to jasno, jak obfite były powyższe walki, a podobnie jak walka wieczoru była ostra w odniesieniu do reszty walk, które mieliśmy okazję oglądać.

3 walki tego wieczoru zakończyły się podobnie przedwczesnym poddaniem, co podobnie sprawiło, iż gala była nadzwyczaj ciekawa i spora w prawdziwe zakończenia.

Log in