Feromony damskie i męskie – czym się różnią

Feromony to mieszanina związków chemicznych, która wpływa na samopoczucie u człowieka. Pozwalają na podświadomą komunikację między ludźmi i odpowiednio dobrane mogą zachęcać do wspólnych kontaktów. W zależności od ich rodzaju mogą zwiększać pewność siebie, wpływać na atrakcyjność oraz poprawiać relacje damsko-męskie. Czym różnią się damskie feromony od tych dla Panów?

Feromony — jakie działanie wykazują?

Substancje zwane feromonami są wydzielane przez ciało samodzielnie. Ich ilość jednak często jest niewystarczająca, by pobudzić drugą osobę do rozpoczęcia kontaktu lub zachęcić ją do siebie. Tu z pomocą przychodzą syntetyczne wersje w formie perfum, które mogą być dowolnie nakładane w każdym momencie dnia. Takie rozwiązanie pozwala nie tylko na zwiększenie swojej atrakcyjności, lecz także na dopasowanie swojego idealnego zapachu. 

Aby feromony mogły spełniać swoją funkcję, konieczne jest wybranie preparatów wysokiej jakości. Odpowiednie stężenie substancji w połączeniu z przyjemną wonią perfum zapewni skuteczne i trwałe działanie. Do liderów na rynku należy marka Pheromax, która specjalizuje się w tworzeniu niezawodnych środków przyciągających płeć przeciwną. Firma oferuje szeroki wybór feromonów męskich oraz damskich o różnych nutach zapachowych. 

Działanie feromonów różni się w zależności od płci, która je stosuje. Ogólnie jednak rzecz biorąc, wzmacniają one naturalne cechy każdego człowieka i uwydatniają je. W przypadku kobiet najczęściej występuje zwiększenie pewności siebie, poczucia atrakcyjności oraz wywoływanie uczucia pożądania u mężczyzny. Z kolei u panów feromony wzmacniają pozycję lidera i odwagę. 

Codzienne stosowanie preparatów zawierających feromony stało się popularnym sposobem na osiąganie własnych celów. Dzięki swoim właściwościom produkty te mogą być używane na randkach, by zwiększyć zainteresowanie swoją osobą i przyciągać do siebie. Oprócz tego przydają się np. na spotkaniach biznesowych, gdyż wzmacniają pozycje przywódcy i poprawiają skuteczność negocjacji.

Feromony damskie i męskie — co je różni?

Obie substancje chemiczne działają na zasadzie oddziaływania na podświadomość drugiej osoby. Istnieją jednak między nimi kluczowe różnice. Przede wszystkim stosowanie feromonów wzmacnia inne cechy w zależności od płci. W przypadku używania preparatów umieszczonych w perfumach różnica będzie polegać także na nutach zapachowych zawartych w produkcie. 

Feromony damskie

Perfumy damskie z feromonami to coraz popularniejsze rozwiązanie stosowane przez Panie na całym świecie. Ich podstawową zaletą jest prosta aplikacja —  zaledwie kilka psiknięć pozwala na umieszczenie odpowiedniej dawki na swoim ciele. Regularne użytkowanie produktu pozwala na wzmocnienie swojej pewności siebie i stanie się bardziej przekonującą. Zwiększona odwaga przyda się szczególnie podczas przemówień, np. w trakcie spotkań w pracy. 

Feromony damskie potęgują kobiecą naturę i ułatwiają flirt, a także przyciągają potencjalnych partnerów. Wydobyta spontaniczność pozwala na dokonywanie rzeczy, na które wcześniej nie miałaś odwagi. Koniecznie sprawdź ranking damskich feromonów.

Feromony męskie

Preparaty z feromonami męskimi podbudowują pewność siebie i sprawiają, że mężczyzna jest widziany przez innych jako lider. Okazują się szczególnie przydatne w trakcie negocjacji biznesowych, gdyż pomogą Ci nakłonić drugą osobę do korzystnych dla ciebie rozwiązań. Dodatkowo substancje chemiczne przyciągają potencjalne partnerki seksualne i sprawiają, że kobiety nie mogą oprzeć się wzmocnionej, męskiej charyzmie.

Dla Panów, którzy nie przepadają za silnym zapachem perfum, stworzono feromony męskie bezwonne, które zachowują swoją skuteczność bez dodatkowych nut zapachowych. Stosowane na co dzień pomagają w rozwoju kariery i przyspieszają drogę po szczeblach sukcesu. Pozwalają na łatwiejsze zdobycie podwyżki dzięki owocnym negocjacjom z szefem. Regularnie używane sprawią, że znalezienie kobiety i stworzenie z nią związku pełnego pasji i namiętności będzie znacznie ułatwione. 

 

Tagged under:

, , ,

Log in