Flota, która daje pewność

Każdy przedsiębiorca, którego firma wykonuje usługi transportowe lub wykorzystuje służbowy samochód do potrzeb wewnętrznych, takich jak przewóz towarów i osób

Każdy przedsiębiorca, którego firma wykonuje usługi transportowe lub wykorzystuje służbowy samochód do potrzeb wewnętrznych, takich jak przewóz towarów i osób, w miarę rozwoju swojego biznesu staje przed koniecznością zainwestowania większej sumy pieniędzy we flotę – sygnowany logiem firmy i dostosowany do jej potrzeb zespół pojazdów.

Flota musi być przede wszystkim niezawodna. Każdy przestój w pracy – a ten może być spowodowany niemożnością dostarczenia na czas określonych materiałów poprzez, na przykład, uszkodzenie samochodu – to oczywiście straty finansowe dla firmy. Dlatego najwyższa sprawność techniczna samochodów musi być kluczowym elementem doboru marki i modelu. Drugim elementem jest funkcjonalność i elastyczność, którą musi zapewnić producent pojazdów. Jeśli nie jest on skłonny do personalizacji zamówienia oraz dostosowania linii modelowej do potrzeb inwestora, prawdopodobnie nie będzie dobrym partnerem do współpracy, co z tego bowiem, że dany samochód wydaje się idealny dla firmy, jeśli, załóżmy, nie ma możliwości zamontowania dodatkowego osprzętowania – na przykład paneli chłodzących w tylnej części nadwozia. Cukiernia, która oferuje dowóz lub catering absolutnie potrzebuje małej chłodni do transportu swoich wyrobów. Jeśli producent nie umożliwi przedsiębiorcy takiej innowacji, ten z wielkim prawdopodobieństwem zwróci się do innego wykonawcy.

 

Profesjonaliści mają także określone wymagania co do wyposażenia samochodu. Dobremu pracodawcy zależy na komforcie pracy swoich podwładnych, który zresztą przekłada się również na efektywność wykonywanej pracy i chęć przystąpienia do niej. Choć sama estetyka, materiały i design wnętrza nie są bez znaczenia, to jednak nie ta kwestia będzie tutaj decydująca. Kluczową sprawą są systemy pokładowe wspomagające kierowcę, od najprostszych, takich jak kamery cofania, doświetlanie zakrętów czy asystent parkowania, przez rozbudowany komputer pokładowy umożliwiający zarządzanie całym pojazdem i mediami po system bezpieczeństwa wspomagający decyzje przy wyprzedzaniu, zmianie pasów czy w sytuacjach awaryjnych. Wdrożenie i udoskonalanie takich rozwiązań zwiększa bezpieczeństwo kierowcy – a więc pracownika – oraz pasażerów lub towarów.

 

Wszystkie z wyżej opisanych rozwiązań, w tym zarówno możliwości ingerencji klienta w fazę konstrukcyjną pojazdu, jak i zaawansowane rozwiązania technologiczne ułatwiające jazdę, znajdują się w ofercie marki Volkswagen Samochody Użytkowe. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta, niemiecki producent uruchomił niedawno atrakcyjny program finansowania – PROFIT Lease. Dzięki niemu kupujący ma możliwość dostosowania takich parametrów jak wpłata początkowa, okres i wysokość spłaty oraz limity kilometrów do swoich potrzeb. Przy inwestycji we flotę jest to znaczne ułatwienie.

 

Więcej o ofercie Volkswagen Samochody Użytkowe oraz możliwościach zorganizowania floty tej marki można dowiedzieć się u dealera Volkswagen Samochody Użytkowe Centrum Poznań, przy ulicy Wajsówny 9.

Log in