Grodzisk Wlkp – Noc Gwiazd

W zróżnicowanym programie, jaki przygotowało Centrum Kultury „Rondo”, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Oprócz wesołego miasteczka i tradycyjnie stoisk handlowych przyciągających głownie najmłodszych, sobota minęła koncertowo. Jako pierwsi, na scenie pojawili się opaleniccy sąsiedzi –zespół Kipersi, grający mocne i energiczne brzmienia, ale też melodyjne ballady. Wspaniałym głosem zachwycił wokalista grupy ARENA, śpiewający głownie covery gwiazd polskiej sceny muzycznej. Na zakończenie wieczoru wystąpiła gwiazda – zespół ZAKOPOWER. Licznie zgromadzeni fani muzyki Podhala wspaniale bawili się podczas koncertu, po którym Sebastian Karpiel –Bułecka rozdawał autografy i pozował do zdjęć. Tuż po koncercie, niebo nad stawkiem pojaśniało od efektownych fajerwerków.

Niedziela była bardziej rodzinna i nastawiona na atrakcje dla najmłodszych. Dzieci spędziły miło czas bawiąc się z jaskiniowcami oraz oglądając swoich kolegów i koleżanki podczas występów formacji Hip Hop i Zespołu Tańca Ludowego Cybinka-Grodzisk. Kabaret „Czwarta Fala” pokazał, że i z siebie trzeba umieć się śmiać.

Niebywałym hitem okazał się jednak występ grupy disco polo AKCENT. Piosenki takie jak „Pszczółka Maja” czy „Dziewczyna z klubu disco” porwały publiczność.
UM Grodzisk Wlkp
CK „Rondo”

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Log in