Jak dostać się do pracy u dealera BMW

Jak dostać się do pracy u dealera BMW

Każdy z nas marzy o pracy, która będzie źródłem satysfakcji, a jednocześnie dobrych dochodów. Wiele osób chciałoby połączyć pracę ze swoją pasją, jednak wydaje im się to trudne do zrealizowania. Jest to jednak znacznie prostsze niż osobom tym się wydaje. Praca w BMW to doskonała opcja dla wszystkich miłośników motoryzacji, którzy poszukują właśnie wymarzonego zatrudnienia. Jeżeli Państwo również należą do takich osób, zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez dealera propozycji.

BMW to znana na całym świecie marka samochodów marki premium. Koncern motoryzacyjny swoją działalność rozpoczął już w 1916 roku, czyli ponad sto lat temu. Do dzisiaj zyskał ogromną popularność wśród klientów również w Polsce. Teraz to właśnie Państwo mogą stać się częścią sukcesu tej uznanej firmy. Jeżeli interesujecie się motoryzacją i to właśnie z nią pragniecie związać swoją przyszłość, zachęcamy do aplikowania na oferowane stanowiska. Wśród wielu różnorodnych propozycji obejmujących największe miasta w Polsce każda zainteresowana osoba z pewnością znajdzie stanowisko odpowiednie dla siebie.

Kogo poszukują dealerzy Bawaria Motors?

Przede wszystkim osób młodych, które są nastawione na sukces. Ludzi, którzy nie boją podejmować się nowych wyzwań i nieustannie dążą do postawionych sobie celów. Zależy nam na znalezieniu osób, które odznaczają się wysoką kulturą osobistą, są otwarte i komunikatywne, a co za tym idzie – umieją budować długofalowe relacje z potencjalnymi klientami. Poszukujemy osób sumiennych, rzetelnie wykonujących powierzone obowiązki, które są samodzielne, ale jednocześnie umieją pracować w zespole. Jeśli jesteś taką osobą, a dodatkowo znasz języki obce bądź masz doświadczenie w pracy w branży motoryzacyjnej, zachęcamy do aplikowania na wybrane stanowiska. W zamian oferujemy pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, która dodatkowo będzie wielką przyjemnością. Zapewniamy wiele ciekawych możliwości rozwoju, liczne szkolenia zawodowe, atrakcyjne zarobki oraz bardzo dobre warunki pracy. Wierzymy, że praca w Bawaria Motors okaże się spełnieniem Państwa zawodowych marzeń, a jednocześnie furtką do rozwoju dalszej kariery. Jeżeli zainteresowała Państwa przedstawiona przez nas oferta, zachęcamy do składania CV oraz listów motywacyjnych już teraz http://www.praca-dealerbmw.pl/home/oferty-pracy

Jesteśmy przekonani, że jeśli spełniają Państwo powyższe kryteria, a dodatkowo interesują się motoryzacją, nasza oferta skierowana jest właśnie do Was. Z niecierpliwością czekamy na wszystkie zgłoszenia z największych miast Polski.

Tagged under:

,

Log in