Maja i Andrzeja Sikorowscy koncertowali w Wolsztynie


6-go stycznia w Wolsztynie wystąpili na Koncercie Noworocznym zorganizowanym przez Wolsztyński Dom Kultury, Maja i Andrzej Sikorowscy. Koncert w Kościele Wniebowstąpienia Pańskiego, zgromadził liczną publiczność.

Maja Sikorowska to córka Andrzeja Sikorowskiego. Razem nagrali dwie płyty „Kraków – Saloniki” i „Sprawa Rodzinna”, na której autorem tekstów i muzyki jest lider grupy Pod Budą. W powstaniu „Sprawy Rodzinnej”, udział wzięli także tacy artyści jak, Grzegorz Turnau i Sonia Bohosiewicz. Artyści o swojej ostatniej płycie mówią tak: „W jednej z piosenek Maja wyznaje, że nie jest trendy. To prawda. Nie dbamy bowiem o formaty i targety, obywamy się bez lapów i kompów, nie surfujemy po necie, nie mówimy sorki, narka, zajefajnie, słowem, kompletnie nie przystajemy do świata, w którym rządzi właściwie budowany PR. Mamy swój i jego fragmeny prezentujemy przy pomocy tego krążka. Zapraszamy do „patologicznego” świata Sikorowskich”.

Rodzinny duet ma na swoim koncie również płytę, na której znalazło się 11 kolęd i pastorałek. Krążek „Śniegu cieniutki opłatek” był dołączony do Dziennika Polskiego wydanego 22 grudnia 2006 roku.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Źródło: majasikorowska.pl / foto: Wolsztyński Dom Kultury

Log in