Mieszkańcy Grodziska zobaczą warzelnię Piwa z Grodziska

Jedną z atrakcji Grodziskiej Nocy Gwiazd będzie możliwość wylosowania zaproszenia do zwiedzania niedawno reaktywowanego Browaru w Grodzisku Wielkopolskim. Ci, którym dopiszę szczęście zwiedzą warzelnię legendarnego trunku z Grodziska Wielkopolskiego.

W najbliższy weekend 13-14 czerwca, na mieszkańców i gości Grodziska Wielkopolskiego czeka moc atrakcji muzyczno-sportowych. Wszystko to za sprawą Grodziskiej Nocy Gwiazd i IX Grodziskiego Półmaratonu „Słowaka”. Niedawno reaktywowany Browar w Grodzisku Wielkopolskim przyłącza się do świętowania i jako sponsor półmaratonu zaprasza na swoje stoisko – do specjalnej Strefy Piwa Grodziskiego.
Na stoisku będzie można zapoznać się z historią legendarnego trunku oraz poznać Piwa z Grodziska Wielkopolskiego. Jedną z atrakcji będzie możliwość wylosowania jednego z trzydziestu zaproszeń na specjalne zwiedzanie warzelni w Grodzisku Wielkopolskim połączone z degustacją słynnego piwa, zaplanowane na dzień 17 czerwca. Wszyscy zwiedzający browar otrzymają także firmowe upominki.

Browar w Grodzisku Wielkopolskim jest również fundatorem nagród dla uczestników półmaratonu. Dodatkowo, biegacze, którzy jako 1301, 2015 oraz 714 przekroczą metę i udadzą się do Strefy Piwa Grodziskiego, otrzymają pokale do Piwa z Grodziska ze specjalnej, limitowanej serii numerowanych kielichów.

Źródło: pbcity.pl / foto: browarfortuna.pl

Log in