Postaw na rozwój osobisty w Poznaniu

Firma Maciołek&Wspólnicy stawia na innowacyjne rozwiązania szkoleniowe. M&W proponuje liczne, efektywne szkolenia biznesowe i szkolenia menadżerskie. Pamiętając zawsze o tym, że szkolenie to inwestycja, Maciołek&Wspólnicy po szkoleniach i warsztatach analizuje zachowanie pracowników – uczestników szkoleń w ich naturalnym środowisku biznesowym zwracając pracodawcom uwagę na zmiany zachowania pracowników po odbytych szkoleniach. Zaangażowanie kadry trenującej oraz jej wysoka wiedza merytoryczna i praktyczna to największe atuty M&W.

Firma prowadzi szkolenia otwarte w Krakowie i Warszawie, a od 2016 roku również we Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i w Poznaniu. Kadra pracująca podczas szkoleń w Poznaniu do doskonali eksperci między innymi w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań biznesowych, sprzedaży bezpośredniej i rozwoju osobistego.

Poniżej przedstawione zostały przykładowe szkolenia prowadzone przez poznańskich ekspertów:

Komunikacja i współpraca w zespole

Szkolenie miękkie, podczas którego uczestnicy zwiększą samoświadomość odnośnie własnego stylu komunikacji oraz poznają korzyści z wykorzystania metod efektywnej komunikacji w pracy zespołowej. Dzięki szkoleniu uczestnicy poprawią swoją efektywność w przekazywaniu informacji zwrotnej, a także w radzeniu sobie z trudnymi, konfliktowymi sytuacjami. Warsztaty prowadzone są w formie szkoleniowych gier zespołowych.

Leadership w oparciu o inteligencje emocjonalną

Uczestnicy szkolenia poznając wielowymiarowe aspekty pracy lidera, mechanizmy komunikacji, autoprezentacji, zmiany postaw, motywacji i rolę lidera w procesie grupowym, przygotują się do samodzielnej, świadomej pracy z grupami pracowników. Szkolenie prowadzone jest w oparciu o elementy dynamicznej psychologii społecznej i metody kształtowania postawy lidera. Stosowane metody to między innymi: wykłady, prezentacje, ćwiczenia, case study czy ćwiczenia z kamerą.

Zarządzanie emocjami i stresem

Stres i negatywne emocje. Jakie są jego źródła? Jak sobie z nimi radzić? Podczas tego szkolenia miękkiego, uczestnicy poznają odpowiedzi na te pytania. Ponadto, szkolenie porusza tematykę wypalenia zawodowego oraz zapoznaje z technikami wyciszania, takimi jak: odpowiedni oddech, odpoczynek i sen czy joga umysłu.

Obsługa tzw. Trudnego klienta

Prowadzone w formie warsztatu szkolenie sprzedażowe, którego głównym celem jest rozwinięcie umiejętności związanych z obsługa Klienta, szczególnie Klienta wymagającego. Uczestnicy poznają podczas warsztatów zasady profesjonalnej obsługi Klienta oraz techniki radzenia sobie z Klientem konfliktowym, a także doskonalą skuteczną komunikację w procesie jego obsługi dopasowując sposób komunikacji do różnych typów Klientów.

Sprawdź ceny zajęć w Poznaniu

Tagged under:

, ,

Log in