Sparingowy mecz drużyn z Superligi Kobiet w Wolsztynie


27 grudnia w Miejskiej Sali Sportowej „Świtezianka” w Wolsztynie odbył się sparingowy mecz piłki ręcznej kobiet, pomiędzy zespołami z Superligi kobiet : Pogoń Baltica Szczecin i KPR Jelenia Góra.
Współorganizatorami wydarzenia były kluby rotariańskie z Jeleniej Góry i Wolsztyna oraz samorząd powiatowy z Wolsztyna.
W sobotnim spotkaniu szczypiornistki Pogoni Baltica pewnie pokonały KPR Jelenia Góra 31:25. jednak jak podkreślają trenerzy zespołów, wynik w takich spotkaniach jest sprawą drugorzędną. Sparingi to czas testowania różnych zagrywek i ustawień na boisku.

W sparingowym spotkaniu zespół Pogoni wypracował przewagę i już w 11 minucie prowadził (0:5), następnie po twardej grze do 22 minuty prowadził już (4:12). Przed przerwą zespół z Jeleniej Góry zdołał zmniejszyć dystans do rywalek na 5 bramek (10:15). W 37 minucie na między zespołami zarysowała się najmniejsza różnica (4 bramki), jednak kolejne minuty lepiej rozegrały panie ze Szczecina mecz zakończył się wynikiem 25:31 dla Pogoni Baltica.

Bramki:
Pogoń Baltica: Huczko 2, Sabała 4, Cebula 3, Noga 2, Głowińska 1, Królikowska 5, Stasiak 4, Koprowska 1, Zawistowska 2, Fornalik 3, Yashchuk 2, Duran 2
KPR Jelenia Góra: Kozłowska, Janik – Buklarewicz 6, Dąbrowska 4, Michalak 4, A.Mączka 3, Grobelska 2, Tomczyk 2, Bader 2, Wiertelak 1, Jasińska 1, M.Mączka, Oreszczuk, Winiarska.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Źródło: pogonbaltica.pl / kprjeleniagora.pl

zBLOGowani.pl

Log in