Wolsztyn – Zumba dla Ksawerego


[wp_ad_camp_1]

W sobotę 20 września na kortach tenisowych przy kościele Św. Józefa w Wolsztynie, odbyła się impreza pod hasłem „Zumba dla Ksawerego”. Ksawery urodził się 1.02.2012r. z wrodzoną wadą serca. Przeszedł dwie operacje na otwartym sercu. Po pierwszej rozwijał się wspaniale, jednak druga przyniosła komplikacje i chłopiec w tej chwili nie chodzi oraz nie mówi. Mimo wielu trudnych chwil Ksawery jest radosnym i pogodnym dzieckiem a rodzice nie poddają się w walce o zdrowie i życie dziecka. Dzięki ciągłej i trudnej rehabilitacji chłopiec małymi kroczkami robi postępy.
Rehabilitacja oraz leczenie chłopca są bardzo kosztowne. Dochód z imprezy został przeznaczony na pomoc w leczeniu Ksawerego.
Organizatorami przedsięwzięcia byli: Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej, Grażyna Hamrol, Komitet Wyborczy Wyborców Przemysław Nitschka.

Osoby, które chciałyby wesprzeć leczenie Ksawerego mogą dokonywać wpłat na konta fundacji:

Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
ul. Narbutta 27 lok.1, 02-536 Warszawa
Nr konta na wpłaty złotowe PL 02 1160 2202 0000 0001 5118 9430
Nr konta na wpłaty w euro PL 09 1160 2202 0000 0001 2152 1272

SWIFT BIGBPLPW
koniecznie z dopiskiem: Ksawery Słowiński

1% podatku prosimy przekazać w rozliczeniu rocznym PIT,
w którym należy podać:
KRS 0000266644
a w polu informacji dodatkowych: Ksawery Słowiński

[wp_ad_camp_1]

5 Comments

 1. Andrzej_1970

  Panu Nitschka przydało by się więcej ruchu bo wygląda, że jak na fotel burmistrza usiądzie to już nie wstanie.

 2. Adam

  Andrzej_1970 Liczy się kompetentność, a nie waga. Poza tym p. Nitschka kandyduje na burmistrza, a nie na mistera Wolsztyna.

 3. Jasiu

  Pomijając pana A.R. który „z urzędu” ma nieustającą kampanię wyborczą „za swoje”, to tylko pan Nitschka coś robi w tym temacie. Reszta kandydatów pewnie obklei miasto swoimi pięknymi facjatami na tydzień przed wyborami, a później przez następne 2 tygodnie po wyborach będzie można ich oglądać leżących na ulicy … 😉 jeśli wiecie co mam na myśli 😉 (I dla jasności – wcale nie zagłosuję na pana Nitschke.)

 4. Andrzej_1970

  Adam – oczywiście, dlaczego zatem już na początku Pan Przemysław Nas oszukuje np. wykorzystując do kampanii dużo korzystniejsze zdjęcie 😉 Prawie go rozpoznać się nie da później w gazecie jak się człowiek tych plakatów naoglądał.

 5. oszukany

  Pan Przemysław Nitschka człowiek który swoją piękną mową i potokiem pięknych słów ” oszukał ” już bardzo wielu ludzi – należy zainteresować się życiem osobistym i zawodowym tego Pana który ma obecnie 44 lata – co robił i gdzie mieszkał ten Pan przez ostatnie np.10 lat pomijając ostatnie ostre dwa lata gdzie pokazuje się we Wolsztynie jako prawy katolik i nienaganny mąż . Niedoszły ksiądz wywalony z seminarium , uczony był wiele lat sztuki manipulowania ludźmi , Pan ten jest osobą bez skrupułów i dla władzy i pieniędzy zrobi wszystko . Uważa tez że jest bardzo przystojny niczym Księciunio , to jest narcystyczny typ człowieka. Notowany na policji za np. pobicia swojej pierwszej żony – mieszkali wtedy w Mochach w „załatwionym” gminnym mieszkaniu. Kiedy jako sekretarz gminy Przemęt posiadał w ” jego ” mniemaniu stanowisko urzędowe które rodzi za sobą przywileje typu ” jazda samochodem po pijanemu ” bez skrępowania i strachu , bo kto mu podskoczy. Że też nikt nie pokusił się do dotarcia do ludzi oszukanym szczególnie finansowo przez tego Pana i nie pokazał prawdy mieszkańcom Wolsztyna . Myślę że ludzi oszukanym finansowo przez tego Pana jest dużo , być może boją się ujawnić tak jak ja , gdyż Pan Przemysław Nitschka potrafi być bezwzględny i zdolny do wszystkiego , zastrasza ludzi mu nieprzychylnych choćby tym że na poczekaniu potrafi wymyśleć kompromitujące danego człowieka zdarzenia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in