Wolsztynianka Emilia Przydróżna walczy o tytuł Miss Polski Wielkopolski


Emilia Przydróżna ze Starkowa w powiecie wolsztyńskim, bierze udział w konkursie Miss Polski Wielkopolski 2015. Konkurs jest częścią ogólnopolskiego konkursu Miss Polski.
Emilia pochodzi ze Starkowa, a obecnie mieszka w Poznaniu, gdzie pracuje oraz studiuje na Uniwersytecie Ekonomicznym.

Echa Regionu: Skąd pomysł na na to aby wziąć udział w konkursie?

Emilia Przydróżna: Myśl, aby spróbować swoich sił w takim konkursie rodziła się w mojej głowie już od kilku lat. Jednak brakowało mi odwagi, by pójść na casting. Nie chodziło o to, że nie wierzyłam w siebie, lecz raczej o fakt, iż poprzez udział w takim konkursie wystawiamy się na opinię publiczną, a ludzie mają w zwyczaju (szczególnie w internecie gdy są anonimowi) krytykować dziewczyny biorące udział w takich konkursach. Jednak muszę przyznać, że puki co spotkałam się z samymi pozytywnymi opiniami i słowami ludzi skierowanymi w moją stronę. Nie było się czego obawiać. Wiadomo że zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie chciał nas pociągnąć na dno… ale trzeba się temu nie dać i robić to co się kocha i co nadaje naszemu życiu sens. Jestem zaskoczona przeogromnym wsparciem znajomych i przyjaciół. Bardzo wiele daje mi też wsparcie rodziny-na Nich zawsze i w każdej sytuacji mogę liczyć i to jest piękne! Na wzięcie udziału w konkursie Miss Polski Wielkopolski namówiła mnie moja siostra Kasia. Tylko dzięki Niej podpisałam umowę z organizatorem i znalazłam w sobie wiele odwagi.

Aby wesprzeć Emilię Przydróżną w walce o finał, każdy może zagłosować w plebiscycie internetowy, który trawa do 26 lutego. Następnego dnia w klubie Pacha Poznań odbędzie się półfinał Miss Polski Wielkopolski.

Tagged under:

,

zBLOGowani.pl

Log in