Za nami wyjątkowo szczęśliwy długi czerwcowy weekend!

Podczas gdy media i portale internetowe rozpisywały się nieco ponad tydzień temu na temat statystyk dotyczących długiego weekendu i sytuacji na drogach, fani Lotto z całą pewnością mieli lepsze rzeczy do roboty niż rozmawianie o wypadkach lub pijanych kierowcach. Dokładnie 6 czerwca, udało się wreszcie zatrzymać piętrzącą się od kilku tygodni kumulację. I to w wielkim stylu, bo tylko jeden szczęśliwiec trafił wtedy „szóstkę”! Specjalnie dla wielbicieli gier liczbowych, przedstawiamy raport specjalny z długiego czerwcowego weekendu. Przed Wami same dobre wiadomości!

Weekend dobrych wiadomości!

Pogoda sprzyjała i z całą pewnością wielu z nas spędzało tamten sobotni wieczór razem z rodziną lub znajomymi, gdzieś na świeżym powietrzu, zajadając się smakołykami z grilla. Jednak kolejki do kolektur już kilka dni wcześniej wskazywały na to, że 6 czerwca wiele osób oderwie się wieczorem od swoich zajęć, by dokładnie o 21:40 obejrzeć losowanie Lotto. Emocje sięgały zenitu, gdy losowano kolejne numery, a gracze porównywali je z tymi zaznaczonymi na swoich kuponach.

3, 7, 12, 17, 18 i 21 to kombinacja, która – jak się później okazało – przyniosła szczęście graczowi z Barcina. Te sześć liczb sprawiło, że stan jego konta jest dzisiaj większy o dokładnie 28 085 312 zł, co z całą pewnością sprawi, że w tym roku nie będzie on musiał w żadnym wypadku martwić się o fundusze na wakacje.

Wszystko wskazuje na to, że województwo kujawsko-pomorskie ma wyjątkowe szczęście podczas tegorocznych mega kumulacji, gdyż jest to już kolejna wygrana, która przypada na ten region od początku roku. Całkiem niedawno, bo 11 kwietnia aż dwie z trzech trafionych wówczas „szóstek” powędrowały do Bydgoszczy i Torunia, a szczęśliwym graczom stan konta wzrósł wtedy o ponad 13 mln złotych!

Pozostałe wygrane

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. 6 czerwca padła też m.in. „szóstka” w Lotto Plus, warta równo milion złotych. Tuż po losowaniu okazało się, że udało się to komuś z Lipinek. Jakie musiało to wzbudzić poruszenie w wielu polskich domach, gdyż miejscowości o nazwie Lipinki mamy w Polsce kilka. Chodziło natomiast o Lipinki z powiatu wołomińskiego. To tam zakupiono szczęśliwy kupon.

Natomiast w Mini Lotto „piątka” padła i w piątek, 5 czerwca i w sobotę, 6 czerwca. Piątkowa nagroda warta była ponad 216 tysięcy złotych, a ta sobotnia nieco więcej bo 258 tysięcy zł.

Kolejną okazję na dłuższy wypoczynek będziemy mieli już podczas wakacyjnych urlopów. Z całą pewnością dodatkowa gotówka dzięki wygranej w Lotto byłaby latem jak znalazł. Dlatego gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w Waszych ulubionych grach liczbowych. Kto wie, być może szczęście tym razem uśmiechnie się właśnie do Ciebie?

Log in