Zapraszamy na MajsterGrat 2014


Po udanych zawodach Majster Trak, pomysłodawcy imprezy, Adam Drożdzal sołtys wsi Boruja Nowa i Krzysztof Bimkiewicz z Woli Jabłońskiej, organizują kolejną imprezę – MajsterGrat. „Chcemy dać możliwość wyżycia się młodym ludziom nie na drogach publicznych, a na specjalnie przygotowanym torze rajdowym.”
Zawody odbędą się w Kuźnicy Zbąskiej, a uczestnicy rywalizować będą w autach, których wartość nie może przekroczyć 1000 złotych. Załogi obowiązkowo podróżować będą w kaskach i zapiętych pasach. Liczne przeszkody i konstrukcja toru gwarantują dobrą zabawę. W zawodach wezmą udział kierowcy, którzy ukończyli 21 lat, a piloci 18.
W trakcie imprezy przewidziano wybór najlepiej ozdobionego pojazdu oraz nagrodę Fair Play.
Przedsięwzięcie ma wymiar charytatywny i wszystkie zgromadzone środki będą przeznaczone dla dzieci. Organizatorzy razem z zawodnikami zdecydują, komu konkretnie zostanie przekazana pomoc finansowa.
Dodatkowo każdy będzie mógł dostarczyć makulaturę i aluminiowe puszki, wszystko po to, aby zebrać jak największą ilość pieniędzy dla dzieci.
Organizatorzy spodziewają się dużej frekwencji. W poprzedniej zabawie z cyklu Majster wzięło udział 3000 osób.
Więcej szczegółów można sprawdzić na Facebookowej stronie imprezy. W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w MajsterGrat 2014, już w sobotę 27 grudnia w Kuźnicy Zbąskiej! Wydarzenie odbywa się pod naszym patronatem:) .

( Relacja z imprezy dostępna pod tym adresem :RELCJA )

Galeria z przygotowań…

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Log in