Żegluj – nowa aplikacja dla żeglarzy rodem z Olsztyna

Sezon letni w pełni, a to znaczy, że i żeglarski również. Jeziora pełne są białych żagli, szybkich motorówek i skuterów, kajaków i rowerów wodnych. Życie na wodzie trwa w najlepsze i to mimo tego, że pogoda nie zawsze jest wakacyjna.

Twórcy Żegluj = miłośnicy żeglarstwa

Przebywanie na wodzie to niewątpliwa przyjemność i z tego założenia wyszli twórcy nowej aplikacji przydatnej dla żeglarzy. Żegluj, bo niej mowa, to aplikacja (do pobrania tutaj) opracowana przez grupę miłośników aktywności wodnej z Olsztyna. Ludzi, którzy uwielbiają żeglowanie, korzystają z dobrodziejstw naszego regionu i wykorzystują każdą chwilę na spędzenie czasu na wodzie. Dzięki temu doskonale znają specyfikę rekreacji wodnej i wiedzą co przyda się podczas żeglowania.

Żegluj – przyjemniej

Dzięki aplikacji Żegluj nie tylko wyznaczysz punkt docelowy swojego rejsu, ale także dowiesz się o miejscach niebezpiecznych, do których nie powinno się wpływać. W aplikacji znajdziesz też zaznaczone znaki wodne i szlaki żeglugowe. Ważną funkcją jest łatwy dostęp do współrzędnych i szybki kontakt z WOPR, dzięki czemu możesz niezwłocznie reagować w sytuacji awaryjnej.

Jednak Żegluj to nie tylko nawigacja i bezpieczeństwo. To także umilenie wypoczynku nad wodą. Dzięki aplikacji sprawdzisz najbliższe wydarzenia w okolicy, odnajdziesz konkretny port lub punkt gastronomiczny. Zobaczysz też innych użytkowników na wodzie, z którymi będziesz mógł się skontaktować. Aplikacja umożliwia też dzielenie się swoimi żeglarskimi podbojami na otwartych kanałach komunikacji. To wszystko sprawi, że staniesz się częścią niezwykłej żeglarskiej społeczności. Dodatkowo możesz zapisywać swoje trasy i kiedy tylko zechcesz, będziesz mógł przeglądać i wspominać odbyte rejsy.

Aplikacja nie tylko dla żeglarzy

Żegluj to wbrew pozorom aplikacja nie tylko dla żeglarzy, ale również dla wielu innych użytkowników wodnych akwenów. Przyda się i kajakarzom i osobom, które wybierają napęd motorowy. Zawarte w niej informacje i możliwości sprawiają, że aplikacja spodoba się każdemu, kto chce jeszcze przyjemniej spędzać czas na wodzie. Dodatkową zaletą jest ona całkowicie darmowa i dostępna w AppStore na iPhone’y i iPad’y.

Więcej informacji o samej aplikacji znajduje się na stronie aplikacji Żegluj

Log in