Czym udekorować ściany mieszkania?

Nawet mała zmiana wnętrza potrafi odświeżyć jego wygląd i poprawić samopoczucie, osoby, która w nim mieszka. W związku z tym, że ściany stanowią tło dla pozostałych elementów wystroju pomieszczeń warto je czymś upiększyć.

Fotoobraz na ścianie.

Ostatnimi czasu fotoobrazy stały się modną ozdobą ścian i wnętrza. Możemy użyć ich w dosłownie każdym pomieszczeniu, ważne tylko, by fotografia komponowała się z jego wystrojem i uposażeniem.
Salon możemy udekorować fotografią na której zawrzemy członków naszej rodziny lub zdjęciami przedstawiającymi naturę lub architekturę. Jeśli sami nie fotografujemy możemy skorzystać z gotowych fotoobrazów jakie można zakupić np. w serwisie fotografiadekoracyjna.pl. Sklep ten proponuje szeroką gamę obrazów, które dla ułatwienia wyboru zostały posegregowane na tematycznie działy takie jak m.in. Do Salonu, Do Kuchni, Do Sypialni, Kwiaty, Miasta itd. Warto zwrócić uwagę, że twórcy powyższego serwisu postawili na unikalność i oryginalność. Zamiast masowo dostępnych popularnych zdjęć, proponujemy gustowne i wyjątkowe fotografie, idealne aby nadać miejscom niepowtarzalny charakter i – jeśli przywiązujesz wagę do szczegółów – pomóc Ci stworzyć unikalną i wyjątkową przestrzeń wokół Ciebie… mówi Tomasz Kołodziejczak z serwisu fotografiadekoracyjna.pl. Decydując się na zakup dekoracji w polecanym serwisie, klient może dokonać zakupu wybranej fotografii w trzech wariantach: obraz w ramie, obraz na płótnie lub jako wydruk do oprawy.
Do lamusa odchodzą zatem fotografie na kominkach czy biurkach. Kreatywność jest w modzie!

A może coś mniej znanego?

Innym pomysłem na upiększenie dziecięcego pokoju jest pokrycie jednej ze ścian farbą tablicową. Po jej nałożeniu nasza ściana przeistacza się w szkolną tablicę do pisania. Dzięki takiemu rozwiązaniu nasze dziecko może przelewać na ścianę swoje pierwsze rysunki.

Kolejnym pomysłem jest nałożenie na ścianę farbę magnetyczną. Sama nazwa wskazuje, że działa ona jak magnez. Możemy umieszczać na niej magnesy z podróży, lub za pomocą magnesików przypinać ważne notatki.

Pomysłów na ozdobienie ścian jest wiele. Wystarczy tylko ruszyć głową.
Bez większego nakładu finansowego, jesteśmy w stanie całkowicie odmienić nasze mieszkanie.

(zdjęcie do artykułu – fotografiadekoracyjna.pl)

Log in