Fit-Expo Poznań

FIT-EXPO jest miejscem, gdzie wszyscy liderzy branży fitness obecni w Polsce prezentują najnowsze rozwiązania dla tego segmentu rynku profesjonalistom: menedżerom,  właścicielom klubów fitness, siłowni, stref fitness w hotelach czy ośrodkach SPA. Prezentowane na targach FIT-EXPO nowości sprzętowe niedługo pojawią się w klubach fitness. Dla tej grupy odbiorców przygotowano Kongres FIT-EXPO Trendy i Innowacje, bo przed właścicielami obiektów stoi duże wyzwanie związane np. z utrzymaniem klientów, zapełnieniem klientami w klubach fitness w najmniej popularnych godzinach, czy zwiększeniem rentowności. Wydarzenie merytoryczne oprócz wymiany doświadczeń, ma wskazać kierunki, w których powinni podążać menedżerowie w tej branży. Targi ułatwiają nawiązywanie kontaktów i w tym roku powstało narzędzie – Biznes Planner, dzięki któremu szybko i w prosty sposób  profesjonaliści umówią się na spotkanie z wystawcami.

Pokazowe treningi. Każdy centymetr podłogi na targach FIT-EXPO był zajęty przez sprzęt fitness, do siłowni czy gabinetu rehabilitacyjnego. Stoiska wystawców zmieniły się w kluby fitness, na których odbywały się pokazowe treningi. Wystarczyło przyjść odpowiednio wcześniej na stoisko i zapisać się  na taki trening.
Fitness to kolor i energia. Jeśli ćwiczysz regularnie, potrzebujesz takich legginsów, t-shirtów, topów, które wytrzymają porządny trening i częste prania. W Poznaniu pokazały się firmy, które produkują odzież dla profesjonalistów – instruktorów i instruktorek, a ta grupa musi mieć naprawdę coś super.
Międzynarodowa Konwencja Fitness EU4YA powered by tiguar jest do tej pory największym wydarzeniem fitness w Polsce. Ponad 1000 osób, wśród których byli instruktorzy i instruktorki fitness, ale też dziewczyny, które  po prostu kochają ruch, ćwiczyły w 13 strefach. EU4YA to niezły wycisk, który daje siłę, energię i witalność.

Źródło: Fit-Expo

Tagged under:

, , ,

Log in