Janusz Korwin-Mikke w Wolsztynie

Bez Burmistrza, Starosty i orkiestry… we wtorek (14.04.2015) odbyło się w Wolsztynie spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Januszem Korwinem-Mikke. Sala widowiskowa wolsztyńskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Na spotkanie przybyli, głownie sympatycy Pana Janusza.

Kilka minut wcześniej, przed wolsztyńską pocztą zainaugurowano akcję wysyłania pocztówek, zachęcających na głsowanie na Janusza Korwina-Mikke w wyborach prezydenckich. Konrad Berkowicz, rzecznik kampanii prezydenckiej, powiedział: „Kilka lat temu młodzi byli namawiani by „zabierać babci dowód”. My nie będziemy dzielić społeczeństwa na starszych i młodszych, tak jak to robiły przez lata PO i PiS”. …”Chcemy pokazać seniorom, że głosując na Janusza Korwin-Mikkego, też mogą zrobić wiele dla swoich wnuków. Dziś zaczynamy ogólnopolską akcję wysyłki pocztówek do seniorów, gdzie młodzi ludzie apelują do swoich dziadków i starszych znajomych, z apelem by głosowali na program, który zatrzyma ich w Polsce. Chcemy by ta kartka zastąpiła listy, które jeśli nic się w Polsce nie zmieni, będą wysyłać z życzeniami świątecznymi z Anglii lub Irlandii.”.
Poniżej prezentujemy relację ze spotkania z Januszem Korwinem-Mikke. Nagranie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza to prelekcja a druga to pytania publiczności do Pana Janusza.
Zachęcamy do oglądania!.Zdjęcia
KORWiN – Wolsztyn

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Źródło: wmeritum.pl

Log in