Sparingowy mecz drużyn z Superligi Kobiet w Wolsztynie

[wp_ad_camp_1]
27 grudnia w Miejskiej Sali Sportowej „Świtezianka” w Wolsztynie odbył się sparingowy mecz piłki ręcznej kobiet, pomiędzy zespołami z Superligi kobiet : Pogoń Baltica Szczecin i KPR Jelenia Góra.
Współorganizatorami wydarzenia były kluby rotariańskie z Jeleniej Góry i Wolsztyna oraz samorząd powiatowy z Wolsztyna.
W sobotnim spotkaniu szczypiornistki Pogoni Baltica pewnie pokonały KPR Jelenia Góra 31:25. jednak jak podkreślają trenerzy zespołów, wynik w takich spotkaniach jest sprawą drugorzędną. Sparingi to czas testowania różnych zagrywek i ustawień na boisku.

W sparingowym spotkaniu zespół Pogoni wypracował przewagę i już w 11 minucie prowadził (0:5), następnie po twardej grze do 22 minuty prowadził już (4:12). Przed przerwą zespół z Jeleniej Góry zdołał zmniejszyć dystans do rywalek na 5 bramek (10:15). W 37 minucie na między zespołami zarysowała się najmniejsza różnica (4 bramki), jednak kolejne minuty lepiej rozegrały panie ze Szczecina mecz zakończył się wynikiem 25:31 dla Pogoni Baltica.

Bramki:
Pogoń Baltica: Huczko 2, Sabała 4, Cebula 3, Noga 2, Głowińska 1, Królikowska 5, Stasiak 4, Koprowska 1, Zawistowska 2, Fornalik 3, Yashchuk 2, Duran 2
KPR Jelenia Góra: Kozłowska, Janik – Buklarewicz 6, Dąbrowska 4, Michalak 4, A.Mączka 3, Grobelska 2, Tomczyk 2, Bader 2, Wiertelak 1, Jasińska 1, M.Mączka, Oreszczuk, Winiarska.

Źródło: pogonbaltica.pl / kprjeleniagora.pl
[wp_ad_camp_1]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in