Turniej w Halowej Piłce Nożnej w Grodzisku Wlkp.

W Grodzisku Wlkp odbył się (10.02.2015 r.) Turniej w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego. Udział w turnieju wzięło 8 drużyn z Opalenicy, Kościana, Nietążkowa, Wolsztyna, Wschowy i Grodziska Wlkp.
Drużyny rywalizowały w dwóch grupach po 4 drużyny w każdej. Do fazy finałowej awansowały po dwie drużyny z każdej z grup. Z grupy A ZSZ Wolsztyn i ZSP Nietążkowo i z grupy B ZSP Opalenica i LO Kościan. W półfinale zmierzyły się ZSZ Wolsztyn i LO Kościan i w drugim meczu półfinałowym zmierzyły się ZSP Opalenica i ZSP Nietążkowo. Do finału awansowali zwycięzcy półfinałów LO Kościan i ZSP Opalenica, o III miejsce w turnieju zagrały drużyny pokonane w półfinale ZSP Wolsztyn i ZSP Nietążkowo, w tym pojedynku lepsza okazała się drużyna z Nietążkowa. Mecz finałowy zacięty był do ostatniego gwizdka i po zakończeniu regulaminowego czasu gry był remis i o zwycięstwie decydowały rzuty karne. Lepsi okazali się licealiści z Kościana.
Na zakończenie turnieju Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp. pan Maciej Mendel wręczył dyplomy i puchar drużynie z Kościana.
Nagrodzeni zostali również zawodnicy za indywidualne osiągnięcia.
Najlepszym zawodnikiem w turnieju został Jan Zimny z ZSP Opalenica.
Najlepszym bramkarzem w turnieju został Patryk Chwat z Nietążkowa.
Najlepszym strzelcem w turnieju został Szymon Słoma z Kościana.
Klasyfikacja końcowa turnieju.
I miejsce LO Kościan
II miejsce ZSP Opalenica
III miejsce ZSP Nietążkowo
IV miejsce ZSP Wolsztyn

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Źródło: LO Grodzisk Wlkp

Log in