Wernisaż wystawy prac Adriana Knacha z Grodziska Wielkopolskiego

W Galerii Młodych grodziskiej Biblioteki Publicznej odbył (13.05.2015 r.) się wernisaż wystawy rysunków Adriana Knacha – mieszkańca Grodziska Wielkopolskiego. W uroczystości uczestniczyło wielu gości, rodzina, znajomi i przyjaciele artysty. Obecny na spotkaniu Sekretarz Gminy Artur Kalinowski, pogratulował artyście talentu i złożył serdeczne życzenia wielu jeszcze artystycznych sukcesów.
Adrian Knach od dzieciństwa przejawiał zainteresowanie rysunkiem, rzeźbą oraz architekturą. Stąd też główną inspiracją jego prac jest architektura zabytkowa, bogato zdobione, mające swój niepowtarzalny charakter elewacje budynków, które chce przenieść na papier z kąta swojej perspektywy. W mniejszej mierze oddający się rysowaniu portretów, które jak sam mówi wychodziły z różnym skutkiem, a efektem ubocznym są długo zostające w pamięci linie twarzy. Wystawa czynna będzie do 30 maja w godzinach pracy Biblioteki.
[wp_ad_camp_1]
Galeria Młodych grodziskiej Biblioteki Publicznej powstała z myślą o tych wszystkich, którzy zajmują się jakąkolwiek działalnością artystyczną i chcieliby zaprezentować ją szerszej publiczności. Głównym celem projektu jest rozwijanie zdolności artystycznych dzieci i młodzieży, który będzie realizowany poprzez działalność wystawienniczą i inne formy edukacji np. organizowanie spotkań, pokazów, konkursów, warsztatów.

Źródło: Biblioteka Publiczna w Grodzisku Wlkp

Tagged under:

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in