Janusz Korwin-Mikke w Wolsztynie

Bez Burmistrza, Starosty i orkiestry… we wtorek (14.04.2015) odbyło się w Wolsztynie spotkanie z kandydatem na Prezydenta RP Januszem Korwinem-Mikke. Sala widowiskowa wolsztyńskiego Domu Kultury wypełniła się po brzegi. Na spotkanie przybyli, głownie sympatycy Pana Janusza.
[wp_ad_camp_1]
Kilka minut wcześniej, przed wolsztyńską pocztą zainaugurowano akcję wysyłania pocztówek, zachęcających na głsowanie na Janusza Korwina-Mikke w wyborach prezydenckich. Konrad Berkowicz, rzecznik kampanii prezydenckiej, powiedział: „Kilka lat temu młodzi byli namawiani by „zabierać babci dowód”. My nie będziemy dzielić społeczeństwa na starszych i młodszych, tak jak to robiły przez lata PO i PiS”. …”Chcemy pokazać seniorom, że głosując na Janusza Korwin-Mikkego, też mogą zrobić wiele dla swoich wnuków. Dziś zaczynamy ogólnopolską akcję wysyłki pocztówek do seniorów, gdzie młodzi ludzie apelują do swoich dziadków i starszych znajomych, z apelem by głosowali na program, który zatrzyma ich w Polsce. Chcemy by ta kartka zastąpiła listy, które jeśli nic się w Polsce nie zmieni, będą wysyłać z życzeniami świątecznymi z Anglii lub Irlandii.”.
Poniżej prezentujemy relację ze spotkania z Januszem Korwinem-Mikke. Nagranie zostało podzielone na dwie części. Pierwsza to prelekcja a druga to pytania publiczności do Pana Janusza.
Zachęcamy do oglądania!.


[wp_ad_camp_1]

Zdjęcia
KORWiN – Wolsztyn

Źródło: wmeritum.pl

4 Comments

  1. chłe chłe

    ta… bo reszta pracuje albo w urzędach albo generalnie w budżetówce, to jest wam dobrze jak jest. Pozostała wyższa średnia wieku już pracuje na obczyźnie …

  2. Kevin Rutkowski

    Średnia wieku 18 🙂 Ludzie ze szkół się spieszył ażeby pomoc przy organizacji

  3. Dawid

    Platformersi wszelkiej maści już zapomnieli jak nawoływali aby zabierać babci dowód… ! Wtedy było OK, że młodzi głosują – teraz to już jest złe, a i trzeba również ograniczyć możliwość głosowania Polakom na emigracji…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Log in