Poznańskie Targi LOOK i beautyVISION

Największe w Polsce targi dla urody LOOK i beautyVISION odbyły się w miniony weekend w Poznaniu.
Wydarzenie skierowane jest zarówno do osób zawodowo związanych z branżą fryzjersko-kosmetyczną, jak i fanów najnowszych kosmetyków oraz akcesoriów. Wielu wystawców na swoich stoiskach organizowało dodatkowe atrakcje w postaci pokazów znanych specjalistów, a także testy produktów, dzięki którym było można dowiedzieć się, czy konkretny kosmetyk jest dla nas odpowiedni. Nie lada atrakcją był Barber Street (ulica barberów), przy której rozmieszczona była przestrzeń szkoleniowa Hair School dla profesjonalistów.

Targi są niecodzienną okazją do zobaczenia na własne oczy międzynarodowych gwiazd fryzjerstwa i kosmetyki. Na Scenie Głównej wystąpili styliści fryzur: francuz Pascal de los Rios, Włosi Alex Pezzica i Angelo Fraccica oraz Hiszpanka Raquel Corchero. Wielu emocji dostarczyli również polscy eksperci, m.in. barber Adam Szulc, fryzjer Robert Wypych, Poznański Klub Stylizacj czy stylistka Jagoda Korzeniewska. Ważnym punktem programu był międzypokoleniowy pokaz piękna, na którym Mistrzowie Świata we fryzjerstwie przygotowali specjalne stylizacje dla młodzieży i seniorów.

W ciągu dwóch dni odbyły się konkursy dla fryzjerów, barberów, wizażystek i stylistek paznokci z całej Polski. Setki uczestników wykazało się kreatywnością, dynamiką i dopasowaniem stylizacji do urody modelów. Co roku ich praca wykonywana na żywo cieszy się olbrzymią popularnością wśród pozostałych fryzjerów, jak i osób, które szukają pomysłów na własny image. Jednym z najpopularniejszych konkursów jest KREATOR.

Dla większości fryzjerów i kosmetyczek ich zawód to styl życia – stale rozwijają swoje umiejętności i nie spoczywają na laurach. Właśnie dlatego organizatorzy przygotowali bogaty program seminariów, konferencji czy warsztatów. Wszystkie wydarzenia były prowadzone przez cenionych ekspertów, którzy łączą praktyczną wiedzę z teorią. Ambasadorzy topowych marek pokazali jakie fryzury już wkrótce będą hitem na ulicach miast, podolodzy uczyli jak odpowiednio diagnozować schorzenia stóp, wizażyści uczyli jak wykonać zjawiskowe makijaże, a stylistki paznokci udowodnili, że płytka paznokciowa może być małym płótnem, na którym powstają wspaniałe dzieła.

[wp_ad_camp_1]

Źródło: MTP LOOK i beautyVISION

Tagged under:

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zBLOGowani.pl

Log in