Przedszkolaki i licealiści z Grodziska realizują wspólny projekt

Przedszkole Wiercipięta wraz z Liceum Ogólnokształcącym im. Juliusza Słowackiego w Grodzisku Wlkp. realizują projekt pt. „Mały geniusz”. W przedsięwzięciu bierze udział 31 przedszkolaków oraz 20 licealistów z klas drugich i trzecich.

Inicjatorkami są nauczycielki z Przedszkola Wiercipięta a celem projektu jest zachęcenie wszystkich dzieci do otwierania się na świat i innych ludzi. Program pomaga rozwijać w maluszkach twórcze myślenie i działanie.
W sumie w projekcie bierze udział 20 uczennic grodziskiego liceum- Lucyna Andrys, Luiza Mołdrzyk, Agnieszka Adamczewska, Justyna Pawlak, Dominika Lobka, Maria Szymanowska, Marta Pawelska, Daria Figas, Tamara Połomka, Kamila Kowalak, Paulina Pracowita, Aleksandra Kaczmarek, Daria Ptaszyńska, Paulina Pocztowa, Klaudia Mołdrzyk, Alicja Stachecka, Jagoda Nowaczyk, Adrianna Nowak, Martyna Kącka i Martyna Kubale. Licealistki mają możliwość sprawdzenia się w zawodzie, z którym wiążą swoją przyszłość.
W trakcie spotkań młodzież organizuje dla swoich młodszych kolegów zajęcia z biologii, chemii, informatyki, języka polskiego i edukacji dla bezpieczeństwa.

 
Google has deprecated the Picasa API. Please consider switching over to Google Photos

Źródło LO Grodzisk Wlkp

Tagged under:

,

Log in