W jaki sposób wycinaki do kiszonki oraz wozy paszowe ułatwiają pracę w gospodarstwie rolnym??

W ostatnich latach gospodarstwa w Polsce znacznie się rozwinęły. Technologia wywarła ogromny wpływa na unowocześnienie produkcji oraz znacząco ułatwiła pracę gospodarzom. Dostępność nowoczesnych maszyn sprawiła, że coraz więcej gospodarstw decyduje się na kompleksowe rozwiązania i dąży do wprowadzenia technologii, która do tej pory wymagała osobistego i pełnego zaangażowania.

W ostatnich latach gospodarstwa w Polsce znacznie się rozwinęły. Technologia wywarła ogromny wpływa na unowocześnienie produkcji oraz znacząco ułatwiła pracę gospodarzom. Dostępność nowoczesnych maszyn sprawiła, że coraz więcej gospodarstw decyduje się na kompleksowe rozwiązania i dąży do wprowadzenia technologii, która do tej pory wymagała osobistego i pełnego zaangażowania.

BvL – czas ułatwić pracę w gospodarstwie

BvL, czyli maszyny produkowane przez rodzinne przedsiębiorstwo od dziesiątek lat to doskonałe rozwiązania technologiczne dla gospodarstw, które dążą do wprowadzenie nowinek technologicznych w procesie produkcji. Firma nie tylko bazuje na projektach powstających tylko na papierze. Podstawą jest doświadczenie oraz praktyka, nabyta w polowych warunkach. Przekłada się to na zwiększenie efektywności produkowanego sprzętu. Założeniem są również kompleksowe rozwiązania, które wpływają na rozwój gospodarstwa i jeszcze lepsze osiągi. Inżynierowie BvL od lat tworzą doskonałe wycinaki do kiszonek oraz funkcjonalne wozy paszowe.

Dlaczego właśnie BvL?

Wybierając odpowiedni sprzęt należy mieć na uwadze nie tylko cenę. Istotne są wszelkie parametry, wydajność, trwałość materiału oraz funkcjonalność urządzenia. Dlatego wycinaki od BvL i paszowozy powstają w oparciu o obserwację pracy rolników na co dzień, co pozwala dostosować możliwości sprzętu do wymagań i zapotrzebowania.

Zalety sprzętu oferowanego przez Bernarda von Langricha

Urządzenia produkowane przez BvL to produkty wykonane ze stali nierdzewnej. To bardzo istotne, gdyż soki kiszonki mogą przyczyniać się do powstawania korozji materiału, a to z kolei znacznie zubaża wartość pożywienia. Producent dodatkowo oferuje rozwiązania zarówno dla małych gospodarstw (Wycinak blokowy V-LOAD Topstar), jak również dla dużych hodowców, którzy potrzebują specjalistycznego i wydajnego sprzętu dla dużej ilości zwierząt (Wycinak szczękowy V-LOAD Mega).

To również kompleksowe rozwiązania, które umożliwiają łatwy montaż czołowy (Wycinak szczękowy V-LOAD Top). To również sprzęt do zadań specjalnych, który umożliwia dobór szerokości wycinanej porcji (Wycinak blokowy V_LOAD Megastar). Na uwagę zasługują również ostrza, które odpowiedzialne są za precyzję cięcia. Dodatkowo trzy segmenty tnące nie stanowią przeszkody, jeśli jeden z nich wymaga wymiany. Pozwala to kontynuować pracę, bez straty cennego czasu (Wycinak szczękowy V-LOAD Mega).

Oprócz tego producent oferuje liczne akcesoria i doposażenie. Tutaj doskonale sprawdzi się system wypychania, system do przenoszenia bocznego oraz windy.

Wozy paszowe BVL które usprawniają pracę w gospodarstwie

W ofercie producenta dostępne są również wozy paszowe, które stanowią niejako uzupełnienie wycinaków. Paszowozy od BvL są tak zaprojektowane, by ograniczyć straty cennej karmy i jednocześnie usprawnić pracę w gospodarstwie. Producent znany jest ze swoich doskonałych ślimaków mieszających. Najwyższa jakość stali, oraz liczba ślimaków dostosowana do wielkości hodowli.

Stąd dla małych gospodarstw w zupełności wystarczy jednoślimakowy paszowóz o małych gabarytach (V-Mix Agilo) , a przy dużej hodowli z pewnością sprawdzi się trzyślimakowy V-Mix Plus 3S. Nie bez znaczenia jest również możliwość ustawienia dogodnego wsypu. Modułowa budowa V-Mix Plus, który posiada jeden ślimak, umożliwia pracę nawet w niewielkich pomieszczeniach.

V-Mix Giant 40-46 3S to już profesjonalny olbrzym, który wyposażony jest w przekładnię powershift do zadań specjalnych. A może urządzenie samowystarczalne? Dlaczego nie! BvL oferuje V-Mix Fill Seria LS, który posiada własny system cięcia. Co więcej system został tak przemyślany, by ograniczyć dostęp zbędnego tlenu, który wpływa na fermentację pokarmu.

Urządzenia oferowane przez BvL to maszyny wymagające stosunkowo niewielkiej ingerencji człowieka. To pozwala zwiększyć wydajność pracy i wpływa na bezpieczeństwo zwierząt oraz człowieka. Producent stosuje nowoczesne rozwiązania i stale podnosi jakość oraz funkcjonalność swoich produktów. To doskonała pomoc w gospodarstwie, która przekłada się na realne korzyści w hodowli.

Tagged under:

, ,

Log in