Wernisaż wystawy rysunków Wiktorii Garcon

[wp_ad_camp_1]
W czwartek (05.02.2015 r.) w Galerii Młodych grodziskiej Biblioteki Publicznej odbył się wernisaż wystawy rysunków Wiktorii Garcon – uczennicy trzeciej klasy grodziskiego gimnazjum.   
Wiktoria ma 16 lat. Mieszka w Grodzisku Wielkopolskim i jest uczennicą trzeciej klasy Gimnazjum. Jak sam mówi, lubi czytać książki, słuchać muzyki, grać w gry komputerowe. Jednak jej największą pasją jest rysowanie.
Rysować zaczęła od najmłodszych lat. Zawsze w takcie dziecięcych zabaw towarzyszył jej ołówek bądź kredka. Wiktoria bierze też udział w konkursach plastycznych. Po skończeniu Gimnazjum chce kontynuować naukę w Liceum Plastycznym w Poznaniu. Jest to jej pierwsza publiczna wystawa. Mamy nadzieje, że się spodoba.
Galeria Młodych grodziskiej Biblioteki Publicznej powstała z myślą o tych wszystkich, którzy zajmują się jakąkolwiek działalnością artystyczną i chcieliby zaprezentować ją szerszej publiczności.
Głównym celem projektu jest rozwijanie zdolności artystycznych dzieci i młodzieży, który będzie realizowany poprzez działalność wystawienniczą i inne formy edukacji np. organizowanie spotkań, pokazów, konkursów, warsztatów.

Źródło: Biblioteka Publiczna Grodzisk Wlkp
[wp_ad_camp_1]

Tagged under:

, ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

zBLOGowani.pl

Log in